DJ na Twoją imprezę, wesele – Poznań – wielkopolska. DJ Poznań

5 WAŻNYCH PORAD PRZED WESELEM, które mogą pomóc Wam w organizacji!

Sprawdź praktyczne porady poparte wieloletnim doświadczeniem w branży weselnej!

1. Organizujecie wesele latem czy może jednak wybór padł na zimę? Jeśli postawicie na sezon letni to warto pamiętać o klimatyzacji na sali, która z praktycznego punktu widzenia okazuje się być zbawienna o tej porze roku.

2. Na pewno bardzo dobrze znacie swoich znajomych oraz rodzinę, być może zdarzyło Wam się rozmawiać na temat preferencji dotyczących oprawy muzycznej w tym najważniejszym dla Was dniu. Finalnie wybór należy do Was – Zespół czy DJ? Warto to przedyskutować.

3. Jak to w życiu – gotując obiad dla rodziny nagle zostajemy odłączeni od prądu. Czy zastanawialiście się co zrobić w sytuacji kiedy zabraknie go również w trakcie wesela? Podczas poszukiwań odpowiedniej dla Was sali weselnej, zapytajcie czy na wyposażeniu znajduję się agregat, który uratuje sytuację.

4. Czy wiecie już ilu gości chcecie zaprosić na uroczystość weselną? Pod tym kątem rozważcie również wybór sali, która będzie w stanie wszystkich pomieścić. Pamiętajcie jednak o tym, aby parkiet był proporcjonalny w stosunku do ilości gości, których zapraszacie. Często okazuje się, że mniejszy parkiet = ciekawsze zdjęcia, lepsza integracja i zabawa.

5. Serwis kelnerski jest niezwykle istotny. Podczas finalizowania umowy z salą weselną, dopytajcie ilu kelnerów będzie obsługiwać Wasze wesele. Z doświadczenie wiemy, że bywa z tym różnie, a nie oszukujmy się – długi czas oczekiwania na posiłek to rosnącą frustracja, która jest niepotrzebna, a skoro już jesteśmy w temacie jedzenia to weźcie również pod uwagę możliwość wzrostu cen za przysłowiowy „talerzyk”. Doprecyzujcie ile dokładnie mogą wynieść podwyżki i poproście o zapisanie tego w umowie.Jeżeli potrzebujecie pomocy w organizacji, z chęcią Wam pomożemy.Działamy kompleksowo, co za tym idzie posiadamy spore doświadczenie budowane latami na wielu płaszczyznach.Zapraszamy na kawę do naszego biura.

Scroll to Top