DJ na Twoją imprezę, wesele – Poznań – wielkopolska. DJ Poznań

oprawa muzyczna

Z naszą pasją do muzyki i doświadczeniem w branży muzycznej, zapewnimy Wam wyjątkowy repertuar, który będzie idealnie dostosowany do Waszego gustu i stylu uroczystości. Od romantycznych ballad po energetyczne przeboje, stworzymy playlistę, która poruszy serca i rozkręci parkiet.

twojdj.com & My Perfect Wedding

dj/konfenansjer

Konferansjer zadba o dynamiczny i płynny przebieg wydarzenia. Ustali z Parą Młodą plan działania, a następnie zajmie się jego realizacją. Dobry prowadzący to drogowskaz, który wskaże wszystkim uczestnikom wesela, w którym kierunku należy zmierzać. 

DJ zajmie się wdrożeniem ustalonego z Parą Młodą repertuaru. Dobry DJ to świetny obserwator, który po reakcjach gości będzie mógł dostrzec, czy serwowana muzyka wszystkim odpowiada. 

dlaczego wybrać nas?

indywidualne podejście

Wiemy jak ważny jest dla Was ten dzień, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dzień Waszego ślubu i wesela był wyjątkowy. 

strój

Ogromne znaczenie ma dla nas estetyczne wykonanie. Nasz strój to bez wątpienia tego element. Zawsze dobieramy kreację pod charakter wydarzenia. 

oświetlenie

Odmień ten dzień nie do poznania. Odpowiednio dopasowane oświetlenie to nieodłączny element dobrej zabawy oraz pracy ekipy foto/video.

zabawy

Posiadamy dużą bazę zabaw oczepinowych, które możecie dobrać wedle swojego uznania – pomożemy Wam wybrać najlepsze.


muzyka

Do każdego wesela podchodzimy indywidualnie, tak aby wszystko było tak jak sobie wymarzyliście. Repertuar muzyczny jest dopasowywany pod każde wydarzenie (lata 60/70/80/90 + kawałki muzyki współczesnej).

Sprawdź naszą przykładową playlistę.

EKIPA OD ZADAŃ SPECJALNYCH

muzyka na żywo

Muzyka na żywo tworzy unikalną i autentyczną atmosferę. Goście będą mogli poczuć emocje i energetyczny nastrój bezpośrednio od artystów, co sprawi, że będą bardziej zaangażowani w wydarzenie. Zachęci ich do interakcji. Goście mogą prosić o swoje ulubione utwory lub nawet dołączyć do zespołu na scenie, co sprawi, że zabawa na parkiecie będzie jeszcze bardziej urozmaicona.

co oferujemy?

Saksofon

Skrzypce

akordeon

wokal

zapomnijcie o stresie związanym z organizacją wesela. Zaufajcie profesjonalistom!

Sprawdźcie również

Scroll to Top