DJ na Twoją imprezę, wesele – Poznań – wielkopolska. DJ Poznań

atrakcje

Nasza oferta atrakcji weselnych to klucz do stworzenia niepowtarzalnej atmosfery podczas Waszego wielkiego dnia. Dzięki fotobudce, efektownemu ciężkiemu dymowi, romantycznym napisom „love/miłość” i doświadczonemu barmanowi Wasze wesele stanie się nie tylko wyjątkowe, ale także pełne niezapomnianych chwil, które zostaną uwiecznione na zdjęciach.

twojdj.com & My Perfect Wedding

Wasz dzień może być bardziej wyjątkowy, dzięki naszym atrakcjom!

fotobudka standardowa/ fotobudka 360 °

Chcielibyśmy Wam przedstawić jedną z największych atrakcji, jaką możecie dodać do Waszego wesela, która z pewnością ożywi każdą chwilę tego wyjątkowego dnia – naszą fotobudkę!

dlaczego fotobudka na waszym weselu?

Fotografie

Fotobudka dostarcza nie tylko zabawnych zdjęć, ale także autentycznych i emocjonalnych ujęć. To momenty, które zostaną na długo w Waszej pamięci.

Rekwizyty

Nasza fotobudka oferuje różnorodne rekwizyty, które umożliwią stworzenie niepowtarzalnych sesji zdjęciowych. Każdy może wyrazić siebie i swoją kreatywność.

Zabawa

Fotobudka jest doskonała dla gości w każdym wieku. Zarówno najmłodsi, jak i najstarsi uczestnicy Waszego wesela będą się w niej bawić.

 

Pamiątka

Dajcie swoim gościom pamiątkę z Waszego wesela, która przypomni im o tej wyjątkowej chwili. Fotobudka drukuje zdjęcia na miejscu!

 

tak wygląda fotobudka na weselach

Spotkajmy się!

ustalimy szczegóły waszego wesela

Nasze usługi nie tylko ułatwią Wam organizację, ale także pozwolą na spokojne i bezstresowe przeżycie tego wyjątkowego dnia. Z nami nie musicie martwić się o muzykę, atrakcje, zdjęcia czy filmy – my zajmiemy się tym, abyście mogli cieszyć się każdą chwilą z bliskimi.

ciężki dym

Użycie ciężkiego dymu na weselu może stworzyć efektowny i widowiskowy efekt wizualny zapadający w pamięć. 
Potrafi podkreślić istotne momenty, takie jak pierwszy taniec pary młodej, nadając im magicznego charakteru. To także doskonały sposób na stworzenie niezapomnianych zdjęć i filmów ślubnych, które zachowają wspomnienia na całe życie.

dlaczego ciężki dym na weselu?

Elegancja

Odpowiednio użyty może dodać elegancji i stylu przy Waszym pierwszym tańcu, tworząc estetycznie przyjemne i uroczyste wrażenie.

zdjęcia i film

Ciężki dym może dodać bajkowego klimatu i atrakcyjności zdjęciom i filmom ślubnym. Tworzy on tło, które wygląda spektakularnie na obrazach.

Bufor

Gęsty dym zapewni Wam spokój, bez względu na to jak wypadnie pierwszy taniec – zatuszuje niedoskonałości. Jest to „bufor bezpieczeństwa”.

Efekt

Użycie ciężkiego dymu może uczynić Wasze wesele wyjątkowym. Goście z pewnością będą zachwyceni tym nietypowym elementem.

sprawdźcie jak to wygląda w naszym wykonaniu

niech wasze marzenia o weselu staną się rzeczywistością.

spotkajmy się. ustalimy wszystkie szczegóły!

napis love/miłość

Wielki stojący napis z napisem „Love” lub „Miłość” to piękny element dekoracyjny, który od razu przyciąga uwagę i nadaje uroczystości romantycznego i eleganckiego wydźwięku. To doskonały sposób na stworzenie tła dla ważnych chwil, takich jak ceremonia ślubna czy pierwszy taniec.

dlaczego warto mieć chociaż jeden napis?

symbolizm

Napis "Love" lub "Miłość" jest symboliczny i doskonale oddaje istotę wesela. To słowo jest przypomnieniem o wartościach, które łączą dwie osoby w związku małżeńskim.

zdjęcia

Słowo "Love" lub "Miłość" może być uwiecznione na zdjęciach, tworząc trwałą pamiątkę z tego wyjątkowego dnia. To idealny element dekoracyjny.

 

dekoracja

Wielki stojący napis może być umieszczony na różnych miejscach na weselu, na przykład przy wejściu, na tle stołu Pary Młodej lub na parkiecie do tańca. 

Inspiracja

Może być inspiracją dla Waszych gości, przypominając im o znaczeniu miłości i jedności. To piękne przesłanie, które może być wsparciem i inspiracją dla innych par.

 

tak prezentują się nasze napisy

zapomnijcie o stresie związanym z organizacją wesela.
Zaufajcie profesjonalistom

spotkajmy się

barman

Wynajęcie barmana na wesele to doskonały pomysł, który przynosi wiele korzyści. Może zaproponować oryginalne i spersonalizowane drinki, które będą wyjątkowym doświadczeniem dla gości . To doskonały sposób na podkreślenie luksusu i wyrafinowania Waszego wyjątkowego dnia.

dlaczego warto skorzystać z usług barmańskich?

bezpieczeństwo

Barman odpowiada za podawanie alkoholu.  Zadba również o gości, którzy podczas imprezy stawiają na warianty bezalkoholowe.

Rada

Barman doradzi w wyborze napojów, dopasowując je do klimatu wesela i gustów gości. Daje także możliwość eksperymentowania z nietypowymi smakami.

Rozrywka

Niespodzianka dla amatorów koktajli alkoholowych i bezalkoholowych. Część gości na weselu na pewno spotka się z tym pierwszy raz. 

Dodatek

Obecność stanowiska barmana podkreśla wyniosłość wydarzenia.
Drinkbar, który jest starannie zaplanowany i stylowo udekorowany, może dodać wyjątkowego klimatu.  

 

sprawdźcie, jak wygląda nasz bar

nasz zespół zadba o każdy detal waszego wesela.

Sprawdźcie również

Scroll to Top