DJ na Twoją imprezę, wesele – Poznań – wielkopolska. DJ Poznań

fotografia i filmowanie

Nasi doświadczeni fotografowie i kamerzyści są gotowi uchwycić każdy szczegół, każdy uśmiech, każdy wzruszający moment tego wyjątkowego dnia. Stworzymy dla Was reportaż, który przetrwa lata i pozwoli Wam wrócić do tych magicznych chwil.

twojdj.com & My Perfect Wedding

co wchodzi w skład reportażu ślubnego?

przygotowania

Reportaż rozpoczyna się od fotografowania przygotowań  Panny Młodej i Pana Młodego. Uwieczniamy momenty wspólne z Waszymi bliskimi.


ślub

To centralna część reportażu, gdzie dokumentujemy całą ceremonię ślubną, włączając w to moment wymiany obrączek, pocałunek i wszystkie ważne chwile podczas nabożeństwa lub ceremonii.

zabawa

Dokumentujemy całe przyjęcie weselne, włączając w to powitanie gości, przemowy, toasty, tańce, rzucanie bukietem i inne tradycyjne elementy wesela. Reportaż również zawiera ujęcia detali uroczystości.

Sesje zdjęciowe

sesja narzeczeńska

To doskonała okazja do zapoznania się z fotografem przed wielkim dniem oraz do znalezienia idealnych ujęć na zaproszenia ślubne. Sesja narzeczeńska to preludium do miłosnej podróży, która ma trwać całe życie.

plener w trakcie wesela

Sesja ta stanowi doskonałe dopełnienie tradycyjnej ceremonii ślubnej, pozwalając na tworzenie niepowtarzalnych zdjęć, które oddają emocje i radość Pary Młodej oraz jej gości.

plener w innym dniu

Podczas tej sesji, Para Młoda ma okazję do stworzenia niezapomnianych zdjęć w spokojnej i kontrolowanej atmosferze, bez presji czasu. To także czas, w którym zakochani mogą raz jeszcze celebrować swój związek.

plener zagraniczny

To doskonała okazja, by odkryć nowe miejsca razem, a jednocześnie uwiecznić chwile miłości i radości. Sesja ślubna zagraniczna oferuje piękne tła i niezwykłe ujęcia. Gwarantuje również niesamowite wspomnienia.

sprawdźcie video ślubne

uchwycimy niezapomniane chwile

Fotograf stara się uchwycić emocje i reakcje uczestników wesela, zarówno Pary Młodej, jak i gości. To ujęcia, które oddają prawdziwe uczucia i chwile wzruszenia.

sprawdźcie również

Scroll to Top