DJ na Twoją imprezę, wesele – Poznań – wielkopolska. DJ Poznań

DJ Wesele – nie tylko muzyka, ale również zabawy

Spora liczba osób utożsamia DJ na wesele Poznań tylko ze stroną muzyczną tego wydarzenia. Tymczasem dobry Dj na wesele to tak zwany człowiek orkiestra. Oprócz tego że jest „panem od płyt”, może również pełnić rolę wodzireja i konferansjera, który swoją rozmową umila czas gościom i prowadzi całą imprezę zgodnie z jej programem. Coraz większej liczbie osób zależy na tym, aby ich wesele było postrzegane jako impreza z klasą. Pomagamy to oczekiwanie zrealizować. Dzięki naszej pracy goście weselni czują się swobodnie, brak jest dwuznacznych zabaw, a obie rodziny mają wiele okazji do lepszego poznania się.

Czy wesele potrzebuje konferansjera?

Oczywiście że tak. Jego rola rozpoczyna się już na samym początku, kiedy to wita wchodzącą na salę młodą parę oraz gości weselnych. To pierwszy uroczysty moment całej zabawy, podczas której rodzice wesela witają młodą parę chlebem i solą. Rola, którą ma do spełnienia DJ to poinformowanie o tym gości, zaproszenie ich do wstania, odśpiewania „Sto lat” i wypicia szampana. Od tego momentu DJ Poznań będzie mieć jeszcze wiele innych okazji, aby przemawiać do gości. Czy to w imieniu swoim, czy imieniu młodej pary lub zaproszonych przez nich osób.

Kto czuwa nad programem wesela?

DJ na wesele z racji swojego bogatego doświadczenia, może pełnić rolę gospodarza lub managera, który doradzi Wam najlepsze opcje, aby Wasz dzień wyszedł jak najlepiej i wg Waszego planu. Może podpowiadać młodej parze kiedy jest najlepszy moment nie niezbędne punkty wesela, takie jak pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców, oczepiny itp.

Wesele bez zabaw? No way!

Część osób nie wyobraża sobie wesela bez zabaw. Z kolei inni mogą dostawać białej gorączki na samą myśl, że na ich weselu mogą być zabawy weselne. Jakie zdanie ma na ten temat DJ Poznań? Naszym zdaniem wesele organizuje się z myślą o gościach. Przynajmniej w dużej mierze. Zabawy wesele są robione właśnie dla nich. Nie każdy z gości lubi, chce lub może tańczyć. Są natomiast osoby, które chętnie i dobrze się bawią w zabawach i konkursach weselnych. Para Młoda powinna zatem ustalić ich charakter i rodzaj z DJ-em, tak aby forma zabaw im odpowiadała. Kulturalne wesele to również takie, w którym do zabawy nikt nie wyciąga gości na siłę. Czyli jeśli gość nie wyrazi chęci aby brać w nich udział, należy pozostawić go w spokoju i cierpliwie szukać innych. Po odpowiedniej ilości napojów orzeźwiających można być pewnym tego, że takie osoby na pewno się znajdą i chętnie wezmą udział w zabawie, którą poprowadzi DJ na wesele Poznań.

Scroll to Top