DJ na Twoją imprezę, wesele – Poznań – wielkopolska. DJ Poznań

DOBÓR REPERTUARU na weselu

Dobór repertuaru na weselu to nie lada wyzwanie dla wielu DJ-ów czy zespołów muzycznych. Na rynku weselnym można znaleźć wielu usługodawców, którzy obracają się w konkretnym muzycznym klimacie – naturalnie ma to swoje dobre i zły strony. Zawsze mile widziane są sugestie od młodej pary odnośnie repertuaru – staramy się uwzględnić wszystkie Wasze propozycje. Bazując jednak na wieloletnim doświadczeniu dostosowujemy repertuar do oczekiwań gości weselnych – obserwacja tego co dzieje się na parkiecie jest kluczowa, ponieważ zależy nam na Waszym zadowoleniu.

Kilka kluczowych wskazówek: Disco Polo – temat często wywołujący kontrowersje. Często zdarza się, że młoda para prosi aby taki repertuar się nie pojawiał lub został graniczony – bieg wesela jednak weryfikuje tą decyzję. Na 80% tego typu imprez goście weselni podchodzą do nas i pytają o ten gatunek muzyczny. Osobiście nie jesteśmy zwolennikami zbyt dużej ilości disco polo na weselach, natomiast na specjalnie życzenie i za Waszą zgodą nie widzimy w tym najmniejszego problemu.

Lata 80,90 – sprawdzają się doskonale na większości uroczystości weselnych. To właśnie ten klimat muzyczny jest najbliższy naszym sercom. A może rock? Jak najbardziej! Tego typu akcenty potrafią zaskoczyć w szczególności gdy wszyscy goście dają się porwać i odrobinę zaszaleć chociażby przy Bon Jovi.

„Mocniejsze uderzenie”? Czemu nie! Często po północy młode pary proszą nas o klubowy klimat – jesteśmy na to również gotowi!

Nie ma jednej konkretnej recepty na idealny repertuar – elastyczność i umiejętność DJ-a dopasowania się jest najważniejsza przy zachowaniu zdrowego umiaru. Dobry DJ to dobry obserwator. Pamiętajcie, że dobór wykonawcy jest bardzo ważny, oprawa muzyczna to filar udanego wesela. DJ to nie tylko muzyka.

Do zobaczenia na parkiecie.

 

Scroll to Top